Image

Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze!

  1. Mam nadzieję, że w październiku spotkamy się na nowo.
  2. Najpierw zapraszam na Godziny skupienia, które odbędę się w I niedzielę października (03.10.). Zaczynamy o godz.16.00 konferencją w której rozpoczniemy komentowanie " Drogi doskonałości" św. Teresy od Jezusa. Po niej o godz. 16:45 nastąpi modlitwa w ciszy wobec Najświętszego Sakramentu, zaś o godz. 17:15 odmówimy różaniec a po nim o godz. 18:00 Eucharystia. Ufam , że czas godzin skupienia pogłebi więź z Jezusem, o którym świadczy św.Teresa od Jezusa, na którego otwieramy sie w cichej modlitwie i do którego prowadzi Maryja w różańcu świętym i z którą możemy ofiarować nasze życie z Jezusem w czasie Mszy św.
  3. Następnie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniach Grupy Modlitwy Terezjańskiej, która rozpoczyna swe spotkania 4 października, w poniedziałek, o godzinie 19:00 w domu parafialnym. Na spotknie składa się: konferencja o modlitwie myślnej, 30 min modlitwy w ciszy i Nieszpory.
  4. Zaś 5 października rozpoczynamy zajęcia I semestru. Plan jest dostępny na naszych stronach. Zajęcia będą odbywały się w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Poprzedzi je Msza św. o godzinie 16:30, sprawowana również w tej Kaplicy. Z powodu zmiany miejsca zajęć będzie inne dojście do tej Kaplicy, dlatego prosimy zwracać uwagę na wskazania, które pojawią się przed klasztorem.

Z modlitwą i do zobaczenia - o. Wojciech Ciak ocd, Dyrektor Carmelitanum

error: Zawartość została zabezpieczona. Dziękujemy za zrozumienie