Image

Drogie Słuchaczki i Drodzy Słuchacze!

  1. Mam nadzieję, że w październiku spotkamy się na nowo.
  2. Najpierw zapraszam na Godziny skupienia, które odbędę się w I niedzielę października (03.10.). Zaczynamy o godz.16.00 konferencją w której rozpoczniemy komentowanie " Drogi doskonałości" św. Teresy od Jezusa. Po niej o godz. 16:45 nastąpi modlitwa w ciszy wobec Najświętszego Sakramentu, zaś o godz. 17:15 odmówimy różaniec a po nim o godz. 18:00 Eucharystia. Ufam , że czas godzin skupienia pogłebi więź z Jezusem, o którym świadczy św.Teresa od Jezusa, na którego otwieramy sie w cichej modlitwie i do którego prowadzi Maryja w różańcu świętym i z którą możemy ofiarować nasze życie z Jezusem w czasie Mszy św.
  3. Następnie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniach Grupy Modlitwy Terezjańskiej, która rozpoczyna swe spotkania 4 października, w poniedziałek, o godzinie 19:00 w domu parafialnym. Na spotknie składa się: konferencja o modlitwie myślnej, 30 min modlitwy w ciszy i Nieszpory.
  4. Zaś 5 października rozpoczynamy zajęcia I semestru. Plan jest dostępny na naszych stronach. Zajęcia będą odbywały się w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Poprzedzi je Msza św. o godzinie 16:30, sprawowana również w tej Kaplicy. Z powodu zmiany miejsca zajęć będzie inne dojście do tej Kaplicy, dlatego prosimy zwracać uwagę na wskazania, które pojawią się przed klasztorem.

Z modlitwą i do zobaczenia - o. Wojciech Ciak ocd, Dyrektor Carmelitanum

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
error: Zawartość została zabezpieczona. Dziękujemy za zrozumienie